Jazda próbna przed zakupem samochodu


Jazda testowa wymarzonym samochodem 

Jazda próbna przed zakupem samochodu, wypożyczenie samochodu na jazdę próbną, jazda próbna Warszawa, Wynajem auta na weekend, wynajem samochodu na tydzień, wynajem na jazdę próbną

Czy przed zakupem nowego sprzętu RTV sprawdzasz jego parametry, jakość obrazu i funkcje? Czy przed wyborem stylowego garnituru przymierzasz go, aby sprawdzić, czy dobrze się w nim czujesz? Zdecydowałbyś się na zakup mieszkania bez konsultacji z deweloperem i sąsiedztwem? Prawdopodobnie nie! Dlaczego tak mało osób zapisuje się na jazdy testowe ?

Tym razem zajmiemy się jazdą testową samochodu z wypożyczalni.Porsche_Cayenne_GTS_f_Dominik_Kalamus_0029jpg

  
Zanim wybierzesz się na jazdę testową wymarzonym samochodem, to musisz wiedzieć, na jakim aucie Ci zależy – warto mieć już upatrzony choćby typ pojazdu. Trudno wyobrazić sobie kierowcę, który chciałby wybrać się na kilkanaście jazd próbnych całkowicie różnymi modelami. Zazwyczaj ma on upatrzonych kilka z nich, które pragnie sprawdzić. To właśnie wtedy powinna zapaść decyzja o wypożyczeniu samochodu na "jazdę próbna" a w przypadku wypożyczalni samochodów na weekend a może nawet tydzień próbny - jest to wystarczający czas na sprawdzenie danego modelu samochodu w różnych warunkach drogowych.

W celu wypożyczenia upatrzonego modelu samochodu należy skontaktować się z wypożyczalnia poprzez formularz kontaktowy ze strony www.dreamrent.pl, mailowo biuro@dreamrent.pl lub telefonicznie 662 88 11 88

- Wybrać model auta
- Termin rezerwacji
- Podać dane kontaktowe

W zależności od dostępności modelu samochodu możesz czekać od kilku do kilkunastu dni.

16379143362075022719jpg


Co to jest jazda próbna?

Celem testu jest sprawdzenie, czy wybrany model samochodu spełnia wymagania kierowcy. Aby to ocenić, najlepiej wybrać uniwersalną trasę, która pozwala rozwinąć większą prędkość i przetestować samochód w warunkach miejskich.

Jazda próbna - wymagania

Wypożyczenie samochodu na jazdę próbną odbywa się na takich samych zasadach jak przy wynajmie samochodu tj.:

- Osoba musi być pełnoletnia
- Wymagane dokumenty:
  • - Prawo jazdy
  • - Dowód osobisty / inny ważny dokument tożsamości
  • - Pierwszy wynajem, karta płatnicza Najemcy

Gwarancją rezerwacji samochodu jest wpłata kaucji - wysokość kaucji uzależniona jest od marki i modelu samochodu.

Jazda próbna przed zakupem samochodu nie jest konieczna, ale jest zalecana przez wszystkich ekspertów związanych z rynkiem samochodowym.

1280px-Chevrolet_Camaro_SS_6th_generation_IMG_3508jpg


W wypożyczalni samochodów Dream Rent posiadamy dużą flotę samochodów D, E, G Sport, H Cabrio i SUV.

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem samochodu, ale wciąż się wahasz, pamiętaj, że masz możliwość jazdy próbnej na własnych warunkach.

Standardowa jazda próbna to maksymalnie kilka godzin, wypożyczając samochód z Dream Rent na weekend lub kilka dni, możesz przetestować go samodzielnie w różnych sytuacjach. Po tak długim testowaniu auta masz 100% pewność i, że podejmiesz słuszną decyzję.


Zapraszamy

Zespół Dream Rent wypożyczalnia Samochodów
Złota 7/18 Warszawa