Wynajem samochodu na lotnisku, jak to działa w Dream Rent i co nas wyróżnia ?

Wypożyczalnia samochodów lotnisko Chopina w Warszawie / lotnisko Modlin


Wynajem samochodów lotnisko Chopina, Warszawa, lotnisko Modlin, transport z lotniska, wynajem aut Dream Rent, rezerwacja auta w wypożyczalni Warszawa


Najwygodniejszą opcją jest przesiąść się z samolotu do wynajętego auta na lotnisku. Omijamy w ten sposób środki komunikacji miejskiej, jednak trzeba pamiętać o tym aby wcześniej zarezerwować auto i wskazać konkretne lotnisko na które ma zostać podstawione auto.
Firmy wynajmujące samochody nie mają siedziby na lotnisku i traktują podstawienie samochodu jako opcję dodatkową. Poniżej kilka przydatnych informacji jak skorzystać z wynajmu z dostarczeniem auta na lotnisko.
  
DURANGO_f_Dominik_Kalamus_013 kopiajpeg
W trakcie porównywania cen wynajmu aut na lotnisku mamy różne ceny często tych samych aut.  Wynika to z tego że jedna wypożyczalnia pokazuje cenę ALL-IN ( ZAWIERA WSZYSTKIE DODATKOWE OPŁATY WYNAJMU SAMOCHODU NA LOTNISKU)  a inna cenę bez wszystkich ukrytych kosztów.

Zawsze należy dokładnie określić jakie są warunki wynajmu z podstawieniem na lotnisku i ustalić wszystkie ewentualne koszty dodatkowe, niestety wypożyczalnie często same nie informują o "ukrytych kosztach" które znacznie wpływają na ostateczną cenę najmu.
W DREAM RENT WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW WARSZAWA  ceny zawsze są ustalane w momencie rezerwacji auta.SZYBKA REZERWACJA AUTA

WYPOŻYCZALNIA DREAM RENT oferuje :

  • wynajem na dowolnym lotnisku w Polsce
  • ograniczenie formalności do minimum
  • prosta i szybka rezerwacja +48 662 88 11 88 , Whatsapp, Viber, mailowo -  biuro@dreamrent.pl
  • U nas ceny podajemy brutto ( zawierają 23% Vat)
  • Ubezpieczenie
  • Assistance
  • dla osób podróżujących z dziećmi po  wcześniejszym zgłoszeniu montujemy foteliki dziecięce
  • Po wylądowaniu na lotnisku Chopina / Modlin bądź innym lotnisku w Polsce i odebraniu bagażu koniecznie proszę skontaktować się z nami pod numerem naszej infolinii -wynajem samochodów Dream Rent  +48 662 88 11 88 

Zwrot  auta przed odlotem z lotniska Chopina i Modlin

Samochody można zwrócić w jednej z dwóch naszych siedzib :

Dream Rent wypożyczalnia samochodów w Warszawie - Złota 7, 00-019 Warszawa, 
 
- Dream Rent wypożyczalnia samochodów w Legionowie, Warszawska 50, 05-120 Legionowo

Samochód można również zostawić pod lotniskiem wcześniej ustalając to z naszym biurem obsługi, aby nie narażać się na nie potrzebny stres prosimy zaplanować wcześniej odbiór auta - bezpieczny czas to około 2-3 h przed odlotem.


S
erdecznie zapraszamy do współpracy - zawsze w Dream Rent wypożyczalnia samochodów staramy się spełnić oczekiwania naszych klientów oraz zapewnić komfort i  bezpieczeństwo.